Click here for:                   B Event                     C Event                        D Event

Glen Canning GM ice   ice              
Dave Davies ESQ  1  Davies  6              
Don Moss VIC  2  Kondal  6   ice          
Paul Kondal KP   Tues 1:00 pm     Davies            
Tues 8:30 AM          Erickson            
Alan Shultz GM                    
Larry Erickson ESQ  3  Erickson 5
             
Dave Smith GM  4  Smith 5
      ice      
Wayne Silver ESQ   Tues 1:00 pm         Erickson        
Tues 8:30 AM              Holman        
Al Orton VIC                    
Ron Juriet GM  5  Juriet 4
             
Gord Irwin GM  6  Fraser 4
             
Stu Fraser     Tues 1:00 pm    Fraser            
Tues 8:30 AM          Holman            
Daryl Homan GM                    
Brian Morin VIC  1  Holman 3
          ice  
Jack Campbell GM  2
 Campbell 3          Holman    Holman
Don Allan VIC   Wed 10:45 am            Danderfer  
Tues 10:45 AM
        A Event       WINNER
 Cliff Merriam KP                    
 Clay Bottrell GM  3  Bottrell 1
             Danderfer
 Terry Bompas DUN  4  Bompas 1
           
 Jack Spencer GM   Tues 3:15 pm    Bompas           RUNNER UP
Tues 10:45 AM          Scott            
L. Woytowich GM                    
G. Bombezin VIC  5  Scott 2
             
Bernie Rostek GM  6  Gallaugher 2
             
Bob Gallaugher VIC   Tues 3:15 pm       Bompas        
Tues 10:45 AM               Danderfer        
Stu Carmichael GM                    
Ted Carlson JDF  3  Carlson  1              
Ray Yole GM  4  Danderfer  1          
Ron Danderfer VIC   Wed 8:30 am
  Danderfer      
Tues 3:15 PM         Wilson      
Bob Rintoul GM              
Al Brown KP  5  Rintoul 2
       
Lynn Wilson GM  6  Wilson 2
             
John Taporowski ESQ   Wed 8:30 am
               
Tues 3:15 PM

 

                     
    Losers to B Event   Losers to C Event            

Website Designed by Brian Boychuk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer